Celoroční jazykové kurzy

Angličtina online.
Připojit se můžete kdykoliv, témata jsou předem daná, ale formát dovoluje značně individuální přístup ke studentovi.
Výuka probíhá pomocí platformy Google učebny, Skype a dalších online nástrojů. Měsíčně má student 2 individuální lekce a samostatnou práci v délce cca 8 hodin. Procvičují se všechny jazykové dovednosti (čtení, poslech, psaní a hlavně mluvení).

Chci kurz online.

Individuální výuka

Angličtina a španělština.
Hodiny šité vám na míru, podle společně vytvořeného plánu na základě vstupní konzultace a požadavků.
Ideální pro ty, připravující se např. na konkrétní jazykovou zkoušku, na studijní pobyt, na novou pracovní pozici... Nebo pro studenty se zájmem o specifickou slovní zásobu. Samostatné studium je dobrovolné, ale doporučené. V rámci samostudia budou využívány moderní digitální nástroje.

Chci individuální výuku.

Konzultace

Chtěli byste zkusit jazykovou zkoušku, ale nevíte kterou? Neznáte svou úroveň? Jak dlouho bude trvat příprava? Potřebujete mluvit anglicky na pohovoru? Napište mi, co vás trápí a vyřešíme to.
Chci se poradit.

Aktivity pro učitele

V současné době pracuji na ebooku s aktivitami pro učitele nejen cizích jazyků. Chcete vědět mezi prvními, že je kniha k mání? Pište už teď.
Chci aktivity pro učitele.

Jak učím?

Tak jak bych chtěla být učena.

Lidsky, ale zkušeně a důsledně. Se studentem si stanovíme určité cíle a po čase se vrátíme k jejich vyhodnocení.
Beru v potaz jeho zpětnou vazbu a reaguji na jeho požadavky.

Drilem i zábavou.

Student se musí cítit dobře, postupně odbourat bloky a jazyk si užívat. Bez práce ale nejsou koláče, a tak je občas třeba se i zapotit nějakým tím drilem. I ten se ale dá zvládnout různými nebolestivými způsoby.

Nerozlišuji...

Mezi gramatikou a konverzací. Jazyk je o komunikaci. Pro jeho používání potřebujete obě složky. O tom, že i "gramatika" se dá učit v rámci "konverzace", a že nemůžete jen plivat slova, ale občas potřebujete i sestavit větu, vás ráda přesvědčím.

A co mi nejvíc jde?

Odbourávání bloku a stresu.

Jazyk je o hlavě. Bohužel máme v sobě často bloky a strachy z chyb, z nedostatku znalostí apod. Těchto zábran se můžeme zbavit. I když třeba nebudete mluvit úplně bezchybně (což někdy nemluví ani rodiláci ;)), tak se naučíte mluvit s lehkostí a kreativně.

Individuální zaměření.

Čím individuálnější přístup, tím efektivnější výuka. Tečka. Zaměříme se přesně na vaše potřeby, přizpůsobíme výuku vašemu stylu učení (každý z nás se učí jinak!) a budeme se snažit dosáhnout vytyčených cílů. Ať už je to pohovor v angličtině nebo schopnost se domluvit v baru na dovolené ve Španělsku.;)

Výzvy.

Poslední pokus na didaktický test? Pocit, že už není co zlepšovat? Obavy ze svého přízvuku? Stud z mluvení v cizím jazyce? Při výuce a plánování metodiky jsem realista, ale výzev jsem už se svými studenty překonala mnoho. Těším se i na ty vaše.

Klienti a reference

Pokud se chcete naučit anglicky efektivně a "bez bolesti", tak mohu Karolínu maximálně doporučit. Vytvořila mi perfektní lekce na míru: vzala v potaz všechny mé požadavky, přizpůsobila hodiny oboru, ve kterém se pohybuji, dávala mi okamžitou zpětnou vazbu a hlavně vše přes skype. Což je obrovská pomoc a časová efektivita 🙂 Kromě toho, že je Kája profesionál ve svém oboru, tak má ohromně lidský přístup, takže člověk rychle ztratí ostych při konverzaci a cítí se komfortně. Děkuji za trpělivost a těším se na další lekce 😉
Věra Hošková